Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня
icon clock01.08.2024
icon eye190
Спорт

ДЮСШ «Старт» зіграла товариський матч із «Дніпровцем»

Літо — пора футбольних баталій. 28 липня у селищі Дніпровське Верхньодніпровської територіальної громади відбулася товариська гра між футбольними командами «Дніпровець» (тренер Іван Лобовко) та ДЮСШ «Старт» смт Кринички (тренер Віталій Франщук), хлопці 2009-2011 р.н.

«Матч видався доволі цікавий. Перший гол ми пропустили (0-1), потім відігрались 2-1, далі програвали 2-4. І врешті зупинилися на рахунку 3:4 на користь дніпровців. Проте криничанські футболісти показали дуже хорошу гру і, звісно, набули корисного досвіду. Ми пограли на якісному газоні, про який мріємо і у нас в Криничках, на якому м’яч котиться, а не підстрибує і його можна зупинити одним дотиком», — розповів тренер ДЮСШ «Старт» Віталій Франщук.

Цього разу у криничанців голи забивали: Ілля Руденко, Назар Мирошниченко та Єгор Грицай.