Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня
icon clock23.02.2023
icon eye149
Спорт

КРИНИЧАНЦІ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГИ НА ТУРНІРІ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

22 лютого у Кривому Розі в рамках мистецького марафону «Єднаймось заради Перемоги» пройшов ХХІІІ відкритий міський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли  участь понад 60 спортсменів із Кривого Рогу, Запоріжжя, Дніпра та Криничок. Про це повідмив тренер з вільної боротьби Криничанського Центру учнівської молоді Андрій МАРЧЕНКО.

У напружених сутичках вихованці Криничанського Центру учнівської молоді вибороли дві бронзи: Володимир Литовченко (Світлогірський ліцей) у ваговій категорії 32 кг та Віолета Цап (Криничанський ліцей №2) у ваговій категорій 39 кг.

Відзнаку «Глядацьких симпатій» отримав Георгій Крамаренко (Криничанський ліцей №1).

У загальному заліку наша команда отримала кубок за 3 місце. Також честь криничанської команди відстоювали Карп Дорош, Євген Потапов та Юрій Греков.

Дякуємо організаторам турніру, які подбали про наявність укриття та безпеку учасників, провели змагання з дотриманням правил життєдіяльності.

Усім нашим учасникам бажаємо успіхів та яскравих спортивних звершень. Щоб ще не раз імена наших гуртківців-переможців звучали на змаганнях і прославляли Криничанщину.