З 8 по 11 червня цього року біля скель Тустань (село Урич Львівської області) проходив Чемпіонат України зі спортивно-гірського туризму. Дніпропетровщину на ньому разом з туристами Дніпра, Кривого Рогу, Вільногірська і Верхньодніпровська представляли вихованці гуртка «Пішохідний туризм» Центру учнівської молоді Криничанської селищної ради (керівник Василь Іванович Григоренко). І не безуспішно. Адже вибороли перше місце.



Як розповів керівник гуртка Василь Григоренко, змагання проходили в різних вікових категоріях, як серед дорослих, так і серед дітей. Честь Криничанщини, Дніпропетровщини відстоювали вихованці гуртка випускники Степанівського ліцею, які нині студенти вишів Костянтин Царенко та Ростислав Бойко. А також Андрій Стрельцов (Криничанський ліцей №1) та Кирило Ольховський (Світлогірський ліцей).

— Змагання проходили в дуже непростій обстановці, — зазначив Василь Іванович, адже під час них на Львівщині розігралась непогода. Впоратись з цим допомогли туристам представники державної служби з надзвичайних ситуацій. І в цілому мої вихованці показали хороші результати, чим зробили вагомий внесок у спільну перемогу.

На дистанції III класу Костянтин Царенко посів I місце серед чоловіків 18+. Андрій Стрельцов виборов срібло (II місце) серед юнаків 15-17 років.

На дистанції V класу Ростислав Бойко зайняв IV місце в дистанції «Рятувально-технічні прийоми» та VIII місце в дистанції «Техніко-тактична підготовка». А Кирило Ольховський посів VII місце серед юнаків 12–14 років.

— Ми пишаємося успіхами наших вихованців. Дякуємо захисникам Збройних сил України за можливість змагатись та підвищувати спортивну майстерність, — говорить Наталя Рогівська, заступник директора Центру учнівської молоді Криничанської селищної ради. Бажаємо нашим юним туристам не зупинятися, досягати нових вершин і прославляти нашу Криничанщину та Україну!
Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”