Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня

ПЕРЕМОГА ЗА КРИНИЧАНСЬКИМИ ВОЛЕЙБОЛІСТАМИ

В умовах воєнного стану дуже складно проводити спортивні змагання. Та попри всі складнощі таке свято спорту нещодавно відбулося у Божедарівській територіальній громаді. Організаторами змагань з волейболу «Рухайся до перемоги України» за звання кращої спортивної сільської, селищної об’єднаної територіальної громади виступила Дніпропетровська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» і відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради.

У змаганнях, які проходили у Болтишці, брали участь команди Божедарівської (голова громади Володимир Дерко), Верньодніпровської  (Геннадій Лебідь), Затишнянської  (Володимир Зубарєв), Криничанської (Юрій Балюк), Софіївської (Петро Сегедій) та Вер-хівцевської (Михайло Світлик) територіальних громад.

Відкрив турнір Божедарівський голова Володимир Дерко. Учасники змагань виконали Державний гімн, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На урочистій церемонії відкриття прихильників здорового способу життя вітали голова ГО ДТО ВФСТ «Колос» Микола Берест, його заступник Ігор Батурін, народний депутат України VIII скликання Валентин Дідич, головний суддя змагань Віталій Лєлєкін, представники фермерських господарств Божедарівської громади  Олександр Лісєєв, Роман Кірса, Сергій Шейна. Головам Божедарівської та Софіївської громад Володимиру Дерку і Петру Сегедію, а також інспектору відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради Миколі Мельнику вручили  подяки за розбудову спортивного руху на селі.

Змагання були цікавими та запеклими, проводилися у двох підгрупах. Усі команди були добре підготовленими. І показали високий рівень гри.

Особливо напруженими стали фінальні матчі, у яких змагалися команди: Божедарівка — Софіївка, Кринички — Верхівцеве. Спортсмени продемонстрували досить хорошу техніку володіння м`ячем, влучні удари та точні передачі. Емоції переповнювали і гравців, і болільників. Боротьба точилася, ніби на чемпіонаті світу.

Турнір пройшов у дружній, сповненій спортивного суперництва, атмосфері.  У напруженій боротьбі перше  місце посіла команда Криничанської територіальної громади. Друге  виборола команда Верхівцевської, третє – Софіївської,  четверте — Божедарівської, п’яте — Верхньодніпровської, шосте — Затишнянської територіальної громади.

І учасники змагань, і вболівальники отримали позитивні враження та новий досвід. По завершенню змагань Микола Берест подякував усім присутнім  за хорошу гру і гарні емоції та нагородив кращі команди. Також суддівською колегією було відзначено кращих гравців турніру пам’ятними сувенірами.

Голова Киничанської територіальної громади Юрій  Балюк подякував орга-нізаторам змагань і подарував кращим гравцям Сергію Дячуку (Божедарівка), Сергію Буряку (Верхівцевцеве), учасникам команди Криничанської ОТГ волейбольні м’ячі. А вихованці Божедарівського центру дитячої та юнацької творчості вручили  кожній команді та гостям сувеніри-обереги, зроблені власноруч.

Учасників турніру привітали музичними  номерами Вікторія Сардак («Покровський СБК»), гурт «Belcanto» та викладачі Божедарівської школи мистецтв, танцювальний колектив «Струмок» Кудашівського СБК.  Організацію змагань забезпечив колектив Болтишського ліцею на чолі з   Оленою  Манко. Господарі поля ще й почастували учасників змагань власною смачною випічкою. Тож справжнє свята спорту надовго запам’ятається його учасникам.