В Одесі на базі спорткомплексу Міжнародної академічної школи відбувся відкритий чемпіонат Одеської області з годзю-рю карате і кобудо. Понад 300 юнаків та дівчат з 16 спортивних клубів України виборювали нагороди у різних видах програми.
Досить вдало на змаганнях виступили і вихованці спортивного клубу «Фортуна» (тренер Андрій Савченко), які тренуються у Криничанському Центрі учнівської молоді.

Так, Гліб Андреєв посів 2 місце у розділі ката ренгокай (категорія 10-11 років) і 3 місце у розділі шобу-куміте (вагова категорія мінус 36 кг).
Павла Заскока виборола золото у розділі ірікумі-дзю (дівчата 12-13 років, 55+ кг) і два срібла у шобу куміте в категоріях «дівчата 12-13 років, +48» і «14-15 років, +54 кг».

Анастасія Стародубцева здобула одразу три золота: в шобу куміте «дівчата 12-13 років, -42 кг» і «14-15 років, -47 кг», а також в ірікумі-дзю «12-13 років, -47».
Владислав Крамарь виборов 2 місце в шобу куміте в категорії «хлопці 16-17 років, -79 кг» і 1 місце в категорії « хлопці 18+, +79 кг». У розділі ірікумі-го «хлопці 16-17 років, -79 кг» здобув срібло.

У результаті в загальному заліку команда СК «Фортуна» посіла шосте місце серед 16-ти клубів, здобувши 5 золотих, 5 срібних і одну бронзову нагороди.

Наталя ДОЛГІХ, “Нові рубежі”