Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня
icon clock18.09.2023
icon eye223
Спорт

В АДАМІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШЛИ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Минулого тижня в Адамівському ліцеї під девізом «Вперед до Перемоги!» пройшли змагання, присвячені Дню фізичної культури та спорту. Як зазначила заступник директора Галина Безхутра, діти з нетерпінням чекали цього спортивного свята.

«Зранку відбулася урочиста лінійка, де учитель фізичного виховання Тетяна Просенко привітала всіх і побажала  перемог. Тиждень розпочався Олімпійським уроком. Учні дізналися багато цікавого і нового про історію Олімпійських ігор, взяли участь у театралізованому дійстві», — розповіла Галина Безхутра.

Наступного дня пройшли змагання «Вперед до Перемоги!». Школярі змогли продемонструвати влучність, силу та витривалість. Найкращі результати показали Нестер Юлія (8 клас), Мочайло Яна (9 клас), Зайлер Кароліна (6 клас), Гапоненко Тетяна (9 клас), Ігнатенко Катерина (8 клас), Частов Олександр (8 клас), Старченко Максим (6 клас), Кочергін Артем (6 клас), Плетенець Данило (5 клас).

В останній день Олімпійського тижня підбили підсумки. Переможців нагородили медалями, грамотами, подарунками та смаколиками.

«Дякуємо нашим Збройним силам за можливість навчатися та проводити такі цікаві і незабутні свята, — сказала Галина Безхутра. — А ще щиро дякуємо Костянтину Петрушевському, Надії Старушко, Олександру Сазонову, Миколі Мельнику за спонсорську допомогу».