Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА ЧЕСТЬ ЗАХИСНИКІВ ПРОЙШОВ У КРИНИЧКАХ

4 березня на базі Криничанського ліцею №1 за підтримки селищного голови Юрія Балюка відбулися змагання з волейболу, присвячені героям та захисникам України. Бажання взяти участь виявили шість команд: Затишнянської та Божедарівської територіальних громад, СК «Маломихалівка», дві команди селища Кринички та волейболісти від Аулівського старостату.

На відкритті змагань Юрій Балюк зазначив, що проведення таких заходів є гарною традицією підтримки розвитку фізичної культури та спорту, пропагування здорового способу життя серед молоді та підростаючого покоління. Слова привітання та побажання спортивних перемог висловив і голова ГО «ДТО ВФСТ «Колос» Микола Берест.

Учасники турніру подякували нашим захисникам, які нині боронять Україну. Цього разу учасником волейбольного турніру став і Антон Вакерина, який з перших днів повномасштабного вторгнення у лавах ЗСУ знаходиться на передовій, а нині перебуває у короткочасній відпустці.

Усі присутні із цікавістю стежили за поєдинками. Задоволення від гри отримали і гравці, і вболівальники. Найкращу майстерність володіння м’ячем показали команди з Маломихайлівки, Криничок та Божедарівки.

За підсумками змагань друге та третє місце вибороли обидві команди із селища Кринички. Переможцем турніру стала команда із Маломихайлівки, яка буде представляти Криничанську громаду на зональних змаганнях 11 березня у місті Верхньодніпровськ.

Криничанські команди візьмуть участь у змаганнях з волейболу, які теж будуть проходити 11 березня у місті Вільногірск.

За перше місце спортсмени отримали волейбольну сітку, кубок та медалі, усі інші учасники — м’ячі, пам’ятні медалі, грамоти.

Кращим гравцем турніру визнано волейболіста з СК «Маломихайлівка» Валентина Бабіча.