Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

Алла ЗІКРАЧ: «Дуже прошу не зупинятися. Тепло хлопцям та дівчатам на передовій потрібне щодня»

Багато колективів Криничанщини з перших днів повномасштабного вторгнення рф включились у роботу по підтримці наших захисників. Серед них і колектив Криничанської дільниці газового господарства. Як в обідню перерву плетуть маскувальні сітки, а увечері шкарпетки, як збирають матеріали на окопні свічки та самі ж їх виготовляють — про все це та багато іншого розповіла нам Алла Зікрач.

— На календарі початок весни. Незважаючи на війну, біль, сльози, втрати, ми таки її діждались. Діждемося і перемоги, — каже Алла Петрівна. — Кожного ранку дякую воїнам Збройних сил України за ще один прожитий день. І всі мої колеги теж дякують. І не втомлюються підтримувати захисників.

Я пишаюсь своїм колективом, який тримає свій фронт. У обідню перерву наші працівники в’яжуть кікімори, ріжуть тканину на сітки, розпускають в’язані речі.  Дякую за це Ларисі Кравцовій, Зухрі Ахмеджановій, Ользі Коваль, Інні Люлюк, Альоні Качурі, Ілоні Кудрявцевій, Наталії Підкові, Марині Кириленко, Євгенії Коломоєць та Тетяні Феденко. А увечері вдома в’яжуть шкарпетки Оксана Луковська, Тетяна Стороженко, Тетяна Солона, Валентина Мітютько, мама нашого працівника Валентина Орлянська, пакують вологі серветки, заливають свічки.

Багато людей допомагає коштами, приносить  теплі в’язані речі, розпускає їх. Тільки воїнам 93-ої бригади нещодавно відправили 49 пар в’язаних шкарпеток. Скільки тепла і любові вклали дівчата у кожний рядочок.

А ще працівники газового господарства ділились теплом з бійцями 25-ої та 17-ої  бригади.

—  Нехай шкарпетки  та свічки зігрівають, кікімори оберігають наших захисників, — говорить Алла Петрівна. — Віримо, любимо, шануємо, пишаємось ними. Молимося за кожного бійця України.

Жінка закликає криничанців активніше долучатися до допомоги. «Тоді, — говорить, — швидше настане перемога, і не соромно буде дивитись в очі своїм дітям та онукам».

Алла Петрівна не втомлюється дякувати всім, хто допомагає її колегам підтримувати захисників. За наданий безкоштовний віск — Ользі Головко з Преображенки, а також  Любові Гапоненко та Сергію Бойку. А за парафін — працівникам газового господарства, колишнього ТУРМу та Ігорю Тікунову, за кікімори та сітку — працівницям газового господарства, а ще Валентині Ісканіній і її мамі Антоніні Листопад, яка з Вірою Цаберябою, Тетяною Носовою, Лілею Майбородою, Таїсією Щур, Вірою Мірошниченко, Надією Семещук, Надією Федориненко та іншими щодня трудяться у Будинку культури.

Вдячна жінка і дітям, які долучаються до доброї справи, заготовляючи баночки для окопних свічок.

—  Сьогодні, як ніколи, важлива кожна копійка, кожний хоч малесенький внесок у підтримку наших захисників, — вважає Алла Петрівна та її колеги.

Тому і не втомлюються готувати передачі на передову і особисто, і через Наталю Дзюру. Бо знають, як потрібно це там.

— Один із військових, який приїздив у відпустку, так мені сказав, — ділиться Алла Петрівна. — «У кожного зараз свій фронт. Ви тримаєте свою лінію, шиючи білизну, в’яжучи шкарпетки, захисні сітки, кікімори, готуючи нам їжу, виготовляючи окопні свічки, буржуйки і т. д. А ми завдяки вам тримаємо оборону і перемагаємо на полі бою».

І додати тут нічого, вважає жінка. І не втомлюється інформувати через соцмережі про кожний крок, який наближає нас до перемоги. Ось кілька її останніх дописів:

«Отримали 25 кг парафіну для виготовлення окопних свічок. Щиро дякую працівникам колишнього ТУРМу за надані кошти у сумі 3200 грн. Скоро завдяки вам ще трошки тепла отримають наші захисники. Знаю, що зараз фінансово нелегко нам всім, але ми в теплі і біля наших родин. Давайте й надалі допомагати нашим воїнам. Вони у нас найкращі!»

«Готова ще одна партія окопних свічок для наших воїнів. Дякую всім, хто допомагає баночками та картоном (особливо працівникам Божедарівської ОТГ та газового господарства).

І дуже прошу не зупинятися. Тепло хлопцям та дівчатам на передовій потрібно щодня. Допоможіть, у кого є така можливість, придбати віск чи парафін (всього іншого є в достатній кількості).»

У нас у всіх одна мета, одна заповітна мрія: Перемога і мир. Хай якнайшвидше вона здійсниться. Не втомлюємося допомагати захисникам.

Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”