Ці пасочки вже поїхали до військових. А напекли їх наші господині-криничаночки Тетяна Шокало, Олена Горпиняк, Світлана Дмитренко і Яна Тарабріна.

1 квітня дівчата оголосили збір у соцмережах на великодню випічку для захисників із адресними побажаннями. Кожен, хто пожертвував кошти, міг написати коротке вітання. За тиждень вдалося зібрати 7300 грн. На них закупили необхідні для випічки продукти, а ще спеції для м’ясних страв і напекли близько сотні пасочок. Усі побажання із підписами дівчата зібрали і надрукували патріотичні наліпки. Кожну пасочку дбайливо запакували, побажання приклеїли.

Як розповіла Тетяна Шокало, ось так гуртом вдалося зробити цю хорошу справу: «Ми переконалися, що для багатьох захисників це важливо і приємно. Бо нам перераховували гроші навіть військові і писали свої побажання побратимам».

Як завжди, не обійшлося без маленьких трудолюбивих помічників. Старалися Оля і Надя Дмитренко, Демид і Богдана Шевченки, Ілля та Єгор Горпиняки (на знімках).
Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”