Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня

ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ… КРІЗЬ РОКИ ГІРЧИТЬ

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії.
Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики.

Серед тих, хто боровся зі страшним лихом, було чимало наших земляків. Їхній подвиг неможливо переоцінити, як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

ДОРОГІ ПОБРАТИМИ, ШАНОВНІ ЧОРНОБИЛЬЦІ!
Ось уже скільки років поспіль 14 грудня в день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ми збираємося біля Пам’ятного знака чорнобильцям. Аби побачити один одного, поділитися радостями, розділити смуток. І вшанувати пам’ять наших побратимів-ліквідаторів.

Щиро бажаємо усім вам, шановні побратими, вашим рідним і близьким передусім миру! А ще міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, добра і злагоди. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Рада Криничанської ГО «Союз Чорнобиль України»