Сьогодні, 18 грудня, у залі засідань Криничанської селищної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди 5-ої річниці створення КП КСР “Добробут”. Колектив прийшли привітати Криничанський селищний голова Юрій Балюк, начальниця відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності Криничанської селищної ради Яна Дмитренко.

З вітальним словом до колег звернулася директор КП КСР “Добробут” Оксана Костюк. Вона пригадала, як і з чого все починалось, і яких результатів досягнуто колективом сьогодні. Починали з п’яти чоловік, пригадала Оксана Анатоліївна. А нині у штаті комунального підприємства трудиться вже близько 50-ти працівників. Згадали і часи, коли “Добробут” мали намір ліквідувати. Але підприємство не просто вистояло, воно розвивається і має дохід.

— Були часи, коли “Добробут” отримував за рік лише 2 тисячі грн пибутку, було і 20 тис. А цьогорік наш дохід склав 2 млн грн, — зазначила Оксана Анатоліївна. — І підкреслила. — Це саме ваше досягнення, це ви спрацювали на 130 %.

Продовжив вітати працівників комунального підприємства Криничанської селищної ради Юрій Володимирович. Він, зокрема, сказав:
— Найпотрібнішу справу у нашій громаді виконує “Добробут”. І цю роботу відразу видно. Ми бачимо результати їхньої нелегкої праці щодня — це чисто підметені вулиці, прибрана площа, викошені газони площі, парку і скверів, порожні сміттєбаки на наших вулицях і т.ін. Вони працюють у будь-яку погоду: під пекучим сонцем і у мороз, тоннами згрібають і вивозять листя. Навіть взимку не сидять, склавши руки: турбуються про нашу безпеку під час ожеледиці.
Криничанський селищний голова пообіцяв і надалі у всьому підтримувати КП “Добробут” і сприяти його розвитку. А ще припустив, що зовсім не за горами часи, коли у “Добробуті” буде працювати не півсотні людей, як сьогодні, а понад 100 працівників. І що наші Кринички будуть найгарнішим місцем, куди і молодь захоче повертатися, і будуть приїздити гості з інших регіонів області, України.

Насамкінець селищний голова вручив солодкі подарунки колективу і побажав якнайшвидшого усім нам переможного миру! А ще міцного здоров’я, злагоди і достатку у родинах добробутівців. Було і фото на пам’ять.
Докладніше про те, як і з якими здобутками зустрічає колектив свій перший ювілей, читайте у найближчому номері газети “Нові рубежі” в інтерв’ю з директором КП КСР “Добробут” Оксаною КОСТЮК.
Олена МУШИК, журналістка “НР”