Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

Оселились Бровченки у Рогівському

Людмила Дмитрівна Бровченко з чоловіком Олександром Едуардовичем родом з села Первомайське, яке всього за 7 км від Донецька. Раніше жінка працювала в місті на заводі «Топаз», а її чоловік трудився в охороні. До останнього подружжя було у рідному селі. А коли вже не стало сили терпіти постійні обстріли та прильоти, виїхали. Нині вже немає ні їхнього будинку, ні вулиці, ні села…

На Криничанщині їх прихистили добрі люди у Рогівському. Тут мешкає їх односельчанка, яка виїхала з рідної Донеччини, тікаючи від «асвабадітєлєй»  до брата. Згодом сюди покликала і сусідів Бровченків.

Вони довго не могли оговтатися від пережитого жаху, який принесли на нашу землю рашистські «визволителі». У Людмили Дмитрівни часто були нелади зі здоров’ям. Адже вдома під обстрілами вона отримала контузію, майже не чує.

Людмила Дмитрівна і Олександр Едуардович Бровченки з Донеччини

На початку жовтня потрапила до центральної лікарні в Криничках. Її оглянула і призначила лікування завідуюча терапевтичним відділенням Олена Шлик. Людмила Дмитрівна вдячна їй за увагу та чуйність. Більшість лікарських засобів в лікарні жінка отримувала безкоштовно. І досі з приємністю згадує турботливих і уважних медичних сестричок — Галину Коломоєць, Аліну Бухінну, Євгенію Бовкун. Жінка переконана, що її вилікували та підняли на ноги не лише лікарські засоби, а й, передусім, чуйні та уважні криничанські медики. Бо, як стверджує Людмила Дмитрівна, найперші ліки, які вона отримала тут, це — людська увага і турботливе ставлення.

А ще родина Бровченків вдячна за підтримку і тепло рогівчанам: старості Тахіру Муйдінову, сусідці Оксані Стрижко та господині житла, де вони тепер мешкають, Світлані Коломоєць.

Олена МУШИК, журналістка “НР”