Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

СТЕПАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

На території Новоселівського старостинського округу працює поліцейський офіцер громади Євген Бородай. Разом з ним охорону публічного порядку і безпеки громадян у Криничанській громаді забезпечують віддані справі поліцейські офіцери Сергій Мороз та Ігор Бородай. На них, як і на кожного поліцейського, покладена місія охорони громадського порядку, безпеки руху на дорогах, чергування на магістралях та ще багато  іншого.

«Наші поліцейські ніколи не стоять осторонь проблем Степанівського ліцею, — розповідає директорка навчального закладу Олена Бабенко. — Коли б ми не зверталися до них за допомогою — вони ніколи не відмовляють. У нашому навчальному закладі є діти, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Євген Юрійович,  Сергій Олександрович, Ігор Юрійович, а також працівники ювенальної превенції Наталія Ткач, Ігор Миронов, служби у справах дітей Криничанської селищної ради Ірина Кошак, постійно виїжджають до таких сімей, проводять профілактичні бесіди, попереджають батьків про відповідальність за порушення прав дитини. Нині поліцейські проводять оперативно-розшукові дії щодо внутрішньо переміщеної багатодітної сім’ї, яка виїхала за межі району, без повідомлення адміністрації закладу, у якому навчалося троє їхніх дітей».

У поточному році у Степанівському ліцеї очно навчалися тільки першокласники, а здобувачі освіти 2-11 класів – дистанційно. З різних причин деякі діти не виходили на зв’язок з учителями, не виконували домашні завдання. Тому адміністрація закладу направила листи до поліцейського офіцера громади Євгена Бородая, служби у справах дітей Ірині Кошак, ювенальної превенції Наталії Ткач з проханням запровадити адміністративні заходи впливу на батьків дітей. Як зазначила Олена Бабенко, питання вирішили позитивно і оперативно.

Принагідно Наталія Ткач і Ірина Кошак проводили у 1 класі заняття щодо безпеки життя дитини, а також насильства по відношенню до дітей в сім’ї.  Діти не лише слухали корисну інформацію, а й задавали питання, які їх хвилювали, дякували за подарунки, запрошували знову до школи.

Незважаючи на те, що розпочалися канікули, колектив Степанівського ліцею продовжує співпрацювати з поліцейськими та відповідними дитячими службами. Адже в літню пору треба також бути напоготові, слідкувати за дітьми не менш пильно, ніж у навчальний період. До того ж краще попередити небезпечні випадки, аби потім не мати негативні наслідки, зауважує директорка ліцею Олена Бабенко.