Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

У центральному парку Криничок встановили нові лавки

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”

Після затяжних дощів нарешті сонечко порадувало нас. Тож працівники КП “Добробут” Криничанської селищної ради почали чепурити парки та площі селища.

Вже повитягували газонокосарки та бензокоси, і в повітрі запахло свіжоскошеною травою (яка за ці два тижні добряче підросла).

А ще в центральному парку Криничок комунальники облаштували нову зону відпочинку. Навколо погруддя Т.Шевченка поряд з дитячим майданчиком сьогодні встановили 5 нових лав типу “Парк”.

Трудилися цілий день.

Додатково біля кожної лави встановили сміттєві урни.

У свою чергу Криничанська селищна рада звертається до мешканців і гостей селища з проханням берети комунальне майно, адже все це для комфорту земляків.