Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”
Після затяжних дощів нарешті сонечко порадувало нас. Тож працівники КП “Добробут” Криничанської селищної ради почали чепурити парки та площі селища.

Вже повитягували газонокосарки та бензокоси, і в повітрі запахло свіжоскошеною травою (яка за ці два тижні добряче підросла).

А ще в центральному парку Криничок комунальники облаштували нову зону відпочинку. Навколо погруддя Т.Шевченка поряд з дитячим майданчиком сьогодні встановили 5 нових лав типу “Парк”.


Трудилися цілий день.

Додатково біля кожної лави встановили сміттєві урни.

У свою чергу Криничанська селищна рада звертається до мешканців і гостей селища з проханням берети комунальне майно, адже все це для комфорту земляків.