Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 7 Червня

У КРИНИЧАНСЬКОМУ ПОШТОВОМУ ВІДДІЛЕННІ ДОПОМАГАЮТЬ СКОРИСТАТИСЬ «ЗИМОВОЮ ПІДТРИМКОЮ»

Cтаціонарне відділення Укрпошти в Криничках працює щодня, крім неділі, з 8.00 до 18.00 год. Працівники мають обідню перерву: з 12.00 до 13.00 год.

“Використовуємо цей час для того, щоб хоч трохи зігрітися. Заварюємо гарячий чай і гріємо душу”, — ділиться начальник відділення №5 Яна Троценко.

У його приміщенні дійсно, як кажуть: «не Ташкент». Коли стояла у черзі, аж руки померзли без рукавичок. А Наталія Фоменко, сидячи за комп’ютером, обслуговує клієнтів з ранку до вечора. Вона здійснює відправку/отримання пошти, посилок, грошові перекази, передплату  періодики, відправлення листів, фінансові операції, пенсії, продаж товарів першої необхідності, поповнення мобільного, а також проводить комунальні платежі.

Цієї зими значно додалося роботи й з оформленням «Зимової підтримки». Люди йдуть, щоб перерахувати свою тисячу за газ чи за електроенергію, або на інші потреби. І кожному треба допомогти, пояснити. Бо ж звертаються з цього приводу в основному люди літнього віку.

За плечима Наталії Володимирівни уже понад 30 років трудового стажу. Починала з оператора. Нині вона — заступник начальника. Робота для жінки — це її життя. Наталію Володимирівну добре знають люди, і вона знає більшу частину мешканців Криничок та навколишніх сіл.

Після роботи пані Наталія поспішає додому. Бо там на неї з нетерпінням чекає онучок Кирилко. Разом з бабусею вони захоплюються футболом, риболовлею, прогулянками на свіжому повітрі, різними дитячими розвагами. А ще разом випікають піцу. 

Чимало реформ «Укрпошти» довелося пережити Наталії Фоменко. Вона сподівається, що і випробування холодом, спричинені вимушеними відключеннями електроенергії через масовані обстріли України рф, переживемо.

Олена МУШИК