Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

У КРИНИЧКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ГОЛОВНІ ДЕРЖАВНІ СВЯТА

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”

23 серпня у всіх територіальних громадах Дніпропетровщини відзначили День Прапора України. Вдруге – під час повномасштабного вторгнення. Цього дня у населених пунктах урочисто підняли синьо-жовтий стяг.

Зокрема, у Криничках відбулася урочиста хода центральною площею. 10-метровий головний державний символ разом з дітьми несли військовослужбовці.

Зібралися і представники місцевої селищної ради, трудових колективів та організацій територіальної громади.

Усі разом вшанували пам’ять усіх невинно убієнних російськими загарбниками мирних жителів та тих, хто віддав життя, відстоюючи свободу.

«Наш Прапор. Символ незалежності. Сьогодні його піднімають у всьому світі на знак підтримки. Він супроводжує захисників і захисниць на полі бою. Вони мужньо тримаються в самому пеклі передової. Аби синьо-жовтий майорів над кожним українським містом і селом», – зазначили ведучі свята Наталя Вакерина та Ірина Балог-Голікова.

Під час урочистостей за активну громадську позицію та вагому допомогу військовим у захисті територіальної цілісності України подякою від командування та особового складу 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади було відзначено Криничанського селищного голову Юрія Балюка, голову ФГ «Алігатор» Олександра Дорошенка, підприємців Євгена Сучкова, Павла Райхеля, Альону Муху та колектив ФГ «Олла», Наталію Дзюру та її команду,      колективи Світлогірського ліцею та дитсадка «Берізка», ФГ «СУЧКОВА В.В.», Ігоря Калакуц та колектив ТОВ «РФУД».

Особисту подяку від командування та особового складу В/Ч А1126 і танкового штурмового батальйону передав наш земляк, військовослужбовець 25-ї бригади Євген Собаченко братам Павлу та Андрію Шумам з Криничок — за  надання автомобілів, тепловізорів, які були вкрай необхідні для виконання бойових завдань. На згадку  їм передали пам’ятний подарунок — прапор 25-ї окремої  повітряно-десантної  Січеславської бригади, підписаний бойовими танковими екіпажами, та прапор окремого штурмового батальйону.

З нагоди Дня незалежності України подяки від 25-ки передали Троценку Михайлу, Зайченку Богдану, Какуші Олександру, Бережному Антону, Одінцову Роману, Ірині Балог-Голіковій.

Усі вони з ось уже півтора року допомагають бригаді, відкривають збори коштів, закуповують необхідні медичні засоби, технічне обладнання, шукають і знаходять саме те, що необхідно захисникам.