З новорічної пошти
Колектив Кудашівського ЗДО «Сонечко» дякує за спонсорську підтримку та допомогу при облаштуванні укриття для закладу директору сільськогосподарського товариства «АФ «Правда» Володимиру Івановичу Буренку, очільнику ФГ «Оазис» Олександру Леонідовичу Головку, голові Божедарівської громади Володимиру Дерку, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Руслану Манку, старості Кудашівського округу Олексію Бойку, голові батьківського комітетету Віталію Скоченку, Юрію Кварцяному, батькам вихованців.

“В народі кажуть, що добра людина — щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає, — розповідає директорка КЗ «Кудашівський ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» Світлана ПІСНА. — Дуже приємно, що в цей нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу. Завдяки допомозі кожного з Вас у нашому дошкільному закладі знов залунали дитячі голоси. У ці новорічно-різдвяні свята хочеться ще раз висловити нашу вдячність і побажати усім цим людям здоров’я, миру над головою, щастя та успіхів у всьому”.