Його придбано за кошти депутатської субвенції депутатів обласної ради О.В.Бондаренка та А.І.Кукси. З цієї ж субвенції придбали та встановили автобусну зупинку в с.Промінь.

— Тепер діти мають місце, де можна весело відпочивати й підтримувати фізичний розвиток, — розповідає редакції Маломихайлівський староста Володимир Савченко. — Невдовзі привеземо ще пісок, аби облаштувати майданчик, наповнити пісочниці. Відрадно, що у такий важкий для країни час ми робимо все можливе, щоб наші діти якомога менше відчували на собі наслідки повномасштабного вторгнення росіян.




Задоволені і місцева дітвора та їхні батьки. Саме вони і надіслали нам фотознімки з місця події, аби поділитися новиною. Дякуємо за це Оксані Забіяці, яка постійно на зв’язку з редакцією.

