Цього тижня начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч провів робочу зустріч з представниками агровиробників Кам’янського району. У ній взяли участь депутат облради директор СТОВ «Дніпро-Н» Анатолій Кукса, голова асоціації фермерів та приватних землевласників Верхньодніпровської територіальної громади Іван Романець, генеральний директор АВ ТОВ «Агроцентр К» Віктор Карпенко, голова ФГ «Алігатор» Олександр Дорошенко, директор ПП «Аграрій-2007» Ольга Косар, голова СФГ «Пролісок» Микола Назарчук.

“Обговорили питання, що виникли після отримання громадами повідомлень мінімального податкового зобов’язання (МПЗ), збільшення мінімальної ставки кредитування аграріїв у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9», — розповів начальник РВА Олег Гапіч. — Радилися щодо обґрунтування планових посівних площ та доведення завдання окремим громадам на потребу посіву озимих, покращення сівозміни, реалізацію вирощеної продукції в умовах військового стану, забезпечення агровиробників молодими висококваліфікованими кадрами”.
У свою чергу начальник районної військової адміністрації подякував аграріям району та відзначив особистими Подяками за вагомий внесок у розвиток аргопромислового комплексу Кам’янського району, активну громадянську позицію та постійну підтримку Збройних сил України.

