Олена МУШИК, журналістка “НР”

Як поінформував начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Божедарівської селищної ради Руслан Манко, на території громади функціонує 8 закладів загальної середньої освіти та 5 закладів дошкільної.
З 1 вересня очно працюватимуть Покровська та Биківська гімназії, Болтишський ліцей і Катеринопільська початкова школа. Божедарівський, Адамівський і Теплівський ліцеї працюватимуть у змішаній формі навчання. Дистанційно продовжать навчатися у Кудашівському ліцеї.
Також, за словами Руслана Манка, очно працюватимуть усі заклади дошкільної освіти Божедарівської територіальної громади. Зокрема, ясла-садки «Калинонька» в Божедарівці, «Оленка» у Покровці, «Сонечко» у Кудашівці, «Барвінок» у Адамівці, дитячий садок «Ромашка» у Болтишці. Працюватиме очно й Божедарівський Будинок дитячої і юнацької творчості.
У відділі освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради потурбувались про підвіз учасників освітнього процесу. Адже відбулися деякі зміни щодо місця проведення з 1-го вересня навчальних занять.

Зокрема, учні 1-6 класів Божедарівського ліцею будуть навчатися у приміщенні ясел-садочку «Калинонька», Адамівського — у яслах-садочку «Барвінок». Учнів початкової ланки Теплівського ліцею підвозитимуть до Божедарівського ясел-садочку «Калинонька», а 5-11 класів — до Болтишського ліцею. Для школярів 1-9 класів Биківської гімназії навчальний процес здійснюватиметься у Катеринопільській початковій школі.