Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня
icon clock02.11.2023
icon eye614
Волонтери

НА «ОСІННЬОМУ ЯРМАРКУ» ЗБИРАЛИ КОШТИ НА ЗСУ (фоторепортаж)

У перший день листопада у Криничанському ліцеї №2 (директор Тетяна Сербін) вирувала особлива атмосфера. Тут відбувся благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ. Його організатори — учні та їх батьки, класні керівники ліцею.

Школярі поставилися до справи дуже відповідально та творчо. Ярмаркували весело, яскраво, неймовірно дружно та дуже смачно.  

Чого тут тільки не було… І торти, і вафлі, і кекси, і піца. А ще суші, натуральний домашній сік, молочна продукція. І квіти…

На жаль, не обійшлося і без «тривоги». До речі, її сигнал лунав не один раз. А тому через обмежену кількість місць в укритті, куди діти спускалися, коли лунала «тривога», у заході взяли участь школярі лише 4-х класів.

Усі, хто відвідав ярмарок, мали змогу придбати смаколики, скуштувати свіжу домашню випічку та іншу продукцію. А ще отримати незабутні враження та емоції. І найголовніше — підтримати наших захисників.

Усього на ярмарку було зібрано 8100 грн. І це ще не остаточна сума. Усі кошти   будуть передані на потреби ЗСУ для наших воїнів-односельців.

До речі, смаколиками, які не продалися на ярмарку, діти пригостили військових. А  подальшу естафету волонтерського тижня у Криничанському ліцеї №2 прийняв 8 клас.

Школярі закладу проводять подібні акції не одноразово, вони постійно в курсі справ, кому допомогти, задонатити. Приміром, нещодавно діти долучалися до збору коштів на авто для нашого земляка Антона Терелюка, який служить у «Люті».

А нині криничанська учнівська молодь — активні учасники акції  «Смілива гривня». Вона організована Національним банком України і триває з 4 вересня до 30 листопада 2023 року. Школярі збирають монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Ці кошти перерахують на потреби Збройних сил України.

Олена МУШИК, журналістка “НР”