З настанням холодів чи не щодня кожен із нас згадує і турбується про наших захисників, що боронять сьогодення. Їм холодно в окопах, бліндажах, серед полів та степів. Аби хоч якось зігріти воїнів не тільки морально, а й конкретно, кожен, хто може, долучається до акції «Подаруй тепло солдату».
Хтось власноруч виготовляє окопні свічки, які не тільки освітлюють, а й хоч трішки зігрівають в окопах. Хтось виготовляє та переправляє на фронт буржуйки. А багато жінок взялися за плетіння шкарпеток, шапок, балаклав. В’язані речі зігрівають хлопців своїм теплом, а також своєю позитивною енергетикою любові та захисту, які жінки-мами, сестри та кохані вплітають у кожен стібок, вузлик, петелечку.

Одна з них Наталія Іванівна Алєксєєва (на фото). Нещодавно вона передала у соціальну кімнату Валентини Ісканіної в’язані теплі шкарпетки (12 пар) для наших захисників. В’язанням Наталія набила руку ще в дитинстві. І нині, хоч і зайнята постійно (працює по найму на ремонтних роботах), щодня виділяє час, аби зв’язати теплі речі для хлопців на фронт. Навіть коли вимикають світло, Наталія в’яже при свічці.
Як розповіла Валентина Ісканіна, ці шкарпетки вже на передовій. А захисники навіть надіслали відео із словами подяки за теплі речі.
Відеозвіт можна переглянути на сторінці волонтерів у Фейсбук за посиланням https://www.facebook.com/100001869260701/posts/8559275470811343/
Олена МУШИК, журналістка “НР”