Літо створене для того, щоб прожити його активно, і дуже важливо не прогавити таку можливість, переконують працівники проекту «Простір дружній до дитини» БФ «БО Карітас Кам’янське». Цього разу у Криничках вони вирішили провести з дітьми із категорії ВПО та багатодітних родин пікнік на природі. Ще й місцину обрали доволі мальовничу і затишну – центральний ставок селища.

І дійсно, час провели весело і цікаво, а ще на додачу і смачно. На галявині біля водойми учасники заходу спілкувалися один з одним, милувалися природою без відволікання на гаджети, грали у рухливі та настільні ігри, розважалися.




А ще смажили хліб, сосиски та маршмелоу на вогнищі і допомагали дорослим із приготуванням апетитних закусок.

«Дитинство має бути щасливим і ці кілька годин, проведених разом, точно були такими, — розповіла координаторка проєкту Вікторія Гулак. — Пікнік з дітьми — це завжди справжня пригода, спосіб додати щось особливе в скарбничку спогадів. Навіть місцевий сірий кіт та сім’я лебедів доповнили це невеличке свято своїм візитом. Дякуємо за допомогу з організацією заходу начальнику служби у справах дітей Криничанської селищної ради Ірині Кошак, а також батькам, які долучилися до проведення пікніка.

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”