Щотижня один із класів Криничанського ліцею №2 проводить волонтерський збір для захисників. Дійшла черга і до 7-го класу. Як розповіла «Новим рубежам» староста 7-Б класу Валерія ОСІННЯ, тривожно було розпочинати таку відповідальну справу: «Я дуже хвилювалась, чи вийде, чи долучиться хто до цієї справи і допоможе. Але, як виявилось згодом, мої побоювання були марні».

За словами Валерії, у створеній у Вайбері групі батьки та діти відразу ж почали писати, що вони будуть купувати, готувати та що можуть принести до пункту збору. За допомогою Валерія Осіння звернулась і до своїх рідних. Приміром, її старша сестра Олена запропонувала зробити звернення з проханням про допомогу у цій добрій справі на своїй сторінці в «Instagram». І це спрацювало. Найперший переказ коштів прийшов від зовсім незнайомого іноземця. Потім почали долучатись друзі сестри та її підписники.
«Найбільше вразило нас, що був переказ й від нашого знайомого, який зараз боронить країну, нас з вами, — розповіла Валерія. — Тільки уявіть, він там нас захищає і, побачивши оголошення про збір коштів на «смачну подяку» для ЗСУ, також долучився. Ви просто неймовірні, наші захисники! Неабияк підтримали збір батьки моїх однокласників. Зокрема, мама Максима Ковальчука, батьки Колі Ромашина, бабуся Захара Бондаренка, мама Андрія Карабліна, мама Віталія Ісаєва, мама Івана Нежинця. Особлива подяка Тимофію Тютюннику і його мамі Марині. Саме вони протягом всього тижня не тільки готували, купували і приносили смаколики, а ще і допомогали мені і моїй мамі робити закупівлю продуктів харчування для воїнів ЗСУ. І саме вони змонтували дуже гарний відеоролик для сторінки нашого ліцею у «Facebook» та «Instagram». Саме від них була найбільшою і моральна підтримка».

Багато принесли домашньої випічки, закруток, горіхів, яблук, печива. Також несли найнеобхідніше для захисників: вологі серветки, мило, одноразові станки для гоління. А бабуся Максима Ковальчука нав’язала теплих шкарпеток бійцям. На кошти, зібрані сестрою Валерії, придбали картоплю, капусту, моркву, буряк, цибулю, яблука, борошно, цукор, маргарин, олію, дріжджі, готову макову начинку для солодкої випічки.
«Ми розуміли, що приготоване батьками відправлять одразу. Закуплені продукти ми відвезли до команди Наталі Дзюри. Адже знаємо, що там є господині, які залюбки готують для наших воїнів і вареники, і пампушки, і пиріжки. Із закуплених нами продуктів світлогірські господині приготують смаколики нашим захисникам і передадуть їх на передову», — поділилася Валерія.

До шкільного волонтерського руху долучились і вчителі Криничанського ліцею №2. Усі семикласники та їхні молодші брати і сестри також не сиділи без діла. Вони писали листи і малювали малюнки для захисників, де щиро висловлювали свою подяку та любов.
«Я щиро вірю, що війна скоро закінчиться нашою перемогою. Тоді я і мої однокласники, друзі, знайомі з гордістю зможемо сказати, що ми теж трохи причетні до цієї радісної події. Ми також працювали заради Перемоги. Гуртуйтеся, люди, та допомогайте нашим воїнам! Щоб радісну звістку — «Ми перемогли!» почули якнайшвидше», — закликає староста 7-Б класу Криничанського ліцею № 2 Валерія Осіння.