ДЛЯ ТЕТЯНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ РОБОТА — ЦЕ ЇЇ ЖИТТЯ
Завідувачку Теплівського фельдшерського пункту Тетяну Олександрівну Черкевич добре знають односельці. До неї звертаються з болем, проблемами зі здоров’ям. А часто просто йдуть за порадою. Бо знають, що Олександрівна завжди підкаже і заспокоїть. Адже має за плечима чималий стаж роботи. Це про таких, як вона, кажуть: «Працює для людей і заради людей».

У трудовій книжці медика всього один запис: про прийняття її на посаду завідуючої фельдшерським пунктом. Робота — це її життя. Після закінчення Дніпропетровського медичного училища за спеціальністю «акушерська справа» молодий медик повернулася в село. Улюбленій справі віддавалася сповна. Як кажуть, на роботі і днювала, і ночувала.
Тут знайшла і своє кохання. Разом з чоловіком Тетяна Олександрівна виховала двох синів. Не зчулася, коли вони і повиростали. А нині Черкевичі радіють, споглядаючи, як підростають і дорослішають їх онуки. Засмучуються лишень, що воєнне лихоліття випало і на їхню долю, прокляті рашисти вкрали у малечі уже півтора роки дитинства.
Тетяна Олександрівна у постійних переживаннях. Бо син Дмитро служить у ЗСУ, захищає нашу рідну Україну. З нетерпінням чекає мама хоч на яку звісточку від нього. А як по телефону перекинуться з Дімою хоч парою фраз, радіє, що почула голос своєї кровиночки, так, ніби побачила наяву.
За багато років роботи на одному місці Т.О.Черкевич своєю вважають пацієнти, односельці. До її виважених і мудрих порад прислухається і молодь, для якої фельдшер і старший наставник, і мама, і подруга.
ДОПОМАГАЄ У БУДЬ-ЯКУ ПОРУ ДОБИ
Так говорять про завідувачку Катеринопільського фельдшерського пункту, медичну сестру загальної практики сімейної медицини Агрипину Борисівну Оларь її пацієнти, друзі, односельці.

Завідувачем фельдшерського пункту вона працює з 1991 року. Відтоді, як після закінчення Дніпродзержинського медучилища за спеціальністю «Медична сестра» стала працювати у селі Катеринопіль. Крім мешканців цього села вона обслуговує населення Зорі та Новогурівки.
Медична допомога хворій людині для Борисівни — це головне. І поспішає фельдшерка на поміч хворим не лише у робочі години, як кажуть, за розкладом: з 8.00 до 14.00, а у будь-який час, коли б до неї не звернулися. Адже прикрості з людиною трапляються теж не за розкладом.
Агрипина Борисівна уміє спланувати свою роботу. А тому завжди і скрізь встигає. За роки роботи опанувала усі види маніпуляцій. Робота для Борисівни не закінчується й тоді, коли вона переступає поріг фельдшерського пункту та поспішає до дому. Бо до неї у разі потреби за допомогою йдуть земляки й додому. А ще телефонують, аби порадила, проконсультувала.
У вільний від роботи час та у вихідні любить жінка поратися у квітнику, де відпочиває душею. На її обійсті влітку квітує ціле море краси. Окрім того, що милується нею, вона ще любить дарувати квіти друзям, знайомим, навіть пацієнтам. Аби і в такий спосіб порадувати людину, відволікти від болю та негативних думок.
24 НА 7 РЯТУЄ І ДОПОМАГАЄ ОДНОСЕЛЬЦЯМ
Завідувачка Болтишського фельдшерського пункту Оксана Валеріївна Сухонос на цій посаді працює 16 років. Ще у шкільні роки мріяла бути медиком і йшла до цього. Дівчина вступила до Дніпродзержинського медичного училища. А після успішного його закінчення отримала диплом з кваліфікацією «акушерка».

До роботи ставиться з усією відповідальністю. І постійно опановує якісь новинки у медичній галузі.
Болтишківці твердо знають, що їхня Оксана Валеріївна мобільна постійно: 24 на 7. І до хворих на виклик вона поспішає у будь-яку погоду. Бо основне для медика — врятувати, допомогти.
Оксана Валеріївна має підхід до літніх людей та малечі. На думку медика, не завжди і не стільки цим людям допомагають пігулки. Подекуди для них просто достатньо, щоб їх вислухали і почули. І відтак — налаштували на оптимістичний лад та жагу до життя. А це, на думку Оксани Валеріївни, уже перший крок до одужання.
З розумінням до відповідальної і непростої роботи медика ставляться її рідні — чоловік, донечка і синочок.
Дякуємо за допомогу у підготовці матеріалів інспектору з кадрів КНП «Божедарівський ЦПМСД» Божедарівської селищної ради Ларисі ШВЕД