У Божедарівській територіальній громаді відбувся виїзний День донора. Сюди завітали представники Дніпропетровської станції переливання крові (м.Кам’янське). У призначений час до місцевої медичної амбулаторії завітало кілька десятків небайдужих мешканців громади, аби поповнити обласний банк крові.

Як зазначили працівники станції переливання, вони знову переконались у тому, що коли громада згуртована, можливі і великі справи. Адже того дня спільними зусиллями вдалось заготувати 40 доз крові, а значить дати шанс на життя 40 людям.

Медики щиро вдячні кожному донору Божедарівської громади за свідомість, чуйність і добрі серця. Велике спасибі від них керівнику громади Володимиру Дерку за підтримку і особисту участь. А також – працівникам відділу освіти, педагогам освітніх закладів, колективу ЦП МСД Божедарівської громади.
