Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня
icon clock22.02.2023
icon eye333
Здоров'я

ПОНОВЛЕНО РОБОТУ ВИЇЗНОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

За інформацією завідуючого поліклініки КП «КНП «Центральна лікарня» КСР Володимира КОСТЕНКА, з лютого цього року поновлено роботу виїзної бригади її лікарів-спеціалістів в медамбулаторії Криничанської громади за встановленим графіком.

Медфахівці уже побували в Аулівській медамбулаторії. Усі бажаючі отримали тут консультації та огляд невропатолога, отоларинголога, дерматовенеролога, стоматолога.

Лікарі прийняли 45 пацієнтів. Одного хворого оглянули вдома. Вперше було виявлено захворювання у 23-х громадян. Амбулаторному лікуванню, за висновком медиків, підлягають 42 хворих, дообстеженню — 18, динамічному спостереженню — 13.

Також були проведені бесіди з профілактики COVID-19. Жителі округу отримали рекомендації щодо лікування та дотримання здорового способу життя.

У найближчих планах медфахівців центральної лікарні відвідати Семенівську, Новоселівську та Світлогірську медамбулаторії. Відбір хворих, які підлягають огляду профільних спеціалістів, проводять сімейні лікарі амбулаторій.

Олена МУШИК