22 листопада провідні фахівці Дніпропетровського обласного ЦКПХ на чолі з в.о. заступника генерального директора Центру Валентиною Резвих відвідали на «вакцинальному» автобусі Криничанську громаду. Під час візиту фахівці зустрілися із керівництвом Криничанської селищної ради та провели круглий стіл із очільниками навчальних закладів, а також промоніторили медичні установи, розташовані на території громади.

У нараді взяли участь голова Криничанської територіальної громади Юрій Балюк, начальник відділу Кам’янської РВА Сергій Яковлев, завідувач ВСП «Верхньодніпровський міжгромадський відділ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ України» Валентина Гладкова. Також до спільної наради були запрошені представники Божедарівської громади, відповідальні за освіту та медичне забезпечення населення підпорядкованої території.

Під час обговорення фахівчиня відділу імунопрофілактики Дніпропетровського обласного ЦКПХ Олена Портняга нагадала про важливість щеплень з вакцинокерованих інфекцій; ознайомила з результатами проведеної вакцинальної кампанії проти кору, епідемічного паротиту, краснухи. Вона зазначила, що Криничанська громада одна із лідерів по області з виконання плану щеплень.
Завідувачка ВСП «Верхньодніпровський міжгромадський відділ ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ України» Валентина Гладкова ознайомила присутніх з результатами державного моніторингу навколишнього середовища по Криничанській громаді (питне водопостачання, атмосферне повітря, грунт) за 10 місяців поточного року.

По завершенню наради провели круглий стіл із керівниками освітніх закладів Криничанської та Божедарівської громад, а також медичних закладів, які забезпечують медобслуговування навчальних закладів. Обговорили такі питання:
Моніторинговий візит до Криничанського лікувального закладу був присвячений питанню проведення імунопрофілактики серед населення, дотримання «холодового ланцюга» при транспортуванні, зберіганні та використанні вакцин.

У ході відвідування також було зроблено відбір проб води для подальшого радіологічного, мікробіологічного, вірусологічного, санітарно-гігієнічного та токсикологічного контролю в лабораторіях ДУ «Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ».
Всім охочим учасникам наради, круглого столу та відвідувачам медичного закладу було проведено відбір біоматеріалу для подальшого тестування на COVID-19 методом ПЛР.