Чоловік із перших днів війни пішов добровольцем на фронт. На передовій отримав тяжке поранення, через яке втратив ногу. До мобілізації Дмитро Логвиненко працював у команді прес-служби Дніпровської міськради. Раніше – телеоператором на місцевих телеканалах.

“Ні хвилини не вагаючись, Дмитро пішов захищати нашу країну від агресора, пішов захищати свою родину та всіх нас. Ми всі вдячні йому за це. У боях на Донбасі під час ворожого обстрілу з гранатометів отримав дуже важке поранення. Це призвело до ампутації. Попереду ще важка операція та реабілітація, — розповідає про колегу Юлія Вітвицька, начальниця управління інформаційної політики департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики. — Ми всі сподіваємося, що Дмитро одужає та буде тримати стрій».
«Це Діма. Мій колега. Фотограф, оператор. Разом із ним ми працювали на 27 телеканалі, знімали «Філософію мистецтва». З початком війни він, як і безліч інших чоловіків, змінив камеру на АК. Він став на захист кожного з нас. Тепер Діма потребує нашої допомоги», — звертається до медіаспільноти дніпровська журналістка Анастасія Коваленко.

Просимо усіх небайдужих підтримати Дмитра і долучитись до збору коштів, адже попереду тривала реабілітація та протезування. Картка: 5168745605977047.