Нарешті наша Злата разом з мамою вилетіла в Іспанію на лікування! Після тривалих консультацій з професором закордонної клініки стосовно лікування батькам вдалося домовитися, щоб в Іспанії прийняли їх з неповною сумою грошей. Лікар сказав, що вилітати треба негайно, щоб не втратити дорогоцінний час.

Уже 26 січня Злата із мамою Мариною були в Берселоні. Майже добу добиралися, тож Злата дуже стомилася. Відразу після аеропорту поїхали в клініку здавати тест на Ковід. На жаль, цей вірус вніс свої корективи у наше життя і доводиться під них підлаштовуватися. 27 січня почалися обстеження під керівництвом професора Мора у госпіталі Sant Joan de Deu.
Проте не забуваємо, що вся сума ще не зібрана. У групі dopomoga_zlata_minich та на сторінці Dopomoga_zlata_minich у Фейсбуці та Інстаграмі йде постійний звіт про зібрані кошти. Уже здійснено купу роботи, аби привернути увагу до хвороби Злати. Чимало волонтерів щодня пишуть у різні фонди, групи, особисто зіркам шоу-бізнесу з проханням допомогти. Кожна гривня — це шанс одужати! Батьки Злати щиро вірять, що із Барселони дитина повернеться додому здоровою.

Як би зараз не було важко, потрібно зібрати всі сили і боротися! Іспанська клініка взяла Злату на лікування з частковою передоплатою. Адже онкологія не чекає, і вчасно розпочате лікування збільшує шанси на одужання. Станом на 3 лютого всього зібрано 56 тис. 660 євро, з них 45 тис. 300 євро витрачено на передоплату у клініці, 1 тис. євро — на лікування БФ «Адвіта США», 3 тис. 406 євро – на квитки в Барселону та житло. Залишилося зібрати ще 204 тис. 762 євро, щоб оплатити весь курс лікування. Родина Мінічів щиро сподівається, що ми не залишимо їх наодинці із хворобою і підтримаємо на нелегкому шляху.