Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня

ПРОСИМО У БОГА ЛИШЕ ХОРОШИХ НОВИН

Своє професійне свято — День журналіста України — колектив редакції газети “НОВІ РУБЕЖІ” зустрічав у тривозі. Сьогодні ми створюємо газету у надзвичайних умовах воєнного часу, на порядок вище зросли ціни на друк, поштові послуги та енергоносії. Тим не менше ми намагаємося працювати для вас, шановні читачі. І цей номер, як і до війни, випускаємо на 8-ми сторінках.

Наше свято — ще один привід подякувати вам. Повірте, нам дуже дорога ваша вірність «Новим рубежам».  Газета виходить —  значить, на території наших громад все спокійно. На жаль, багато наших колег не можуть зараз цим похвалитися. Ми дуже віримо, що наші захисники знищать ворога і просимо у Бога лише хороших новин, аби доносити їх до вас.

Головна редакторка “Нових рубежів” Галина ЛИТОВЧЕНКО

Дякуємо вам за всі привітання і побажання. Тримаємо стрій! Разом допомагаємо ЗСУ, молимось за кожного і наближаємо перемогу!

Окремий привіт нашій шанувальниці Валентині Григорівні Веретельниковій із Болтишки. Вона у вівторок завітала до редакції, щоб передплатити «Нові рубежі» на ІІ півріччя.

— Інтернет інтернетом, а газета потрібна все одно, — каже Григорівна. — Ми    до неї звикли, вона про нас пише. Я дуже переживала, коли газета не виходила у березні. Тож  зраділа безмежно, коли  відновився випуск найріднішого видання. Адже багато газет зараз не виходять через війну.

Валентина Григорівна ВЕРЕТЕЛЬНИКОВА із Болтишки

Удачі, успіхів, вагомих тиражів, миру побажала нам передплатниця. І це для нас нині найдорожче.

Хоча присмак тривоги у її словах все ж прозвучав. І він стосовно роботи поштового відділення у Болтишці. Тривожні дзвінки лунали цього тижня в редакції з Мирного, Сухого Хутора, Рогівського, Гуляйполя, Маломихайлівки. Йде масове скорочення листонош, поштових відділень.

Ми зателефонували представникам влади. Поцікавились, чи було офіційне звернення, роз’яснення від «Укрпошти» про впровадження пересувних відділень на території громад. Кажуть — ні.

Чому такий односторонній зв’язок?  Нині, коли така криза з пальним. Попередній номер не надійшов до читачів вчасно тому, що не було чим заправити авто, щоб із Кам’янського розвезти періодику по поштовим відділенням. А для пересувних відділень буде пальне? Коли ж потраплятиме газета до читачів? Хто, як не буде листонош, проводитиме передплату? Пошта взяла кошти за доставку газет на рік уперед з тих, хто оформив річну передплату. А тепер пропонує ось такі «пересувні послуги». І не тільки з передплати і доставки періодики. Як люди отримуватимуть пенсії? Як сільське населення зможе оплачувати комунальні послуги?

Питань дуже багато. Як їх вирішувати, щоб не постраждали наші читачі, яким газета, впевнились, потрібна, і всі інші жителі Криничанщини? Про це дирекція Укрпошти поки що мовчить. Як і не компенсує недоставку “Нових рубежів” до передплатників, хоча справно наперед забирає з редакції і наших передплатників за доставку гроші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *