4 квітня з ініціативи керівника «Білосніжки» Валентини Анатоліївни Мирошниченко було організовано прибирання дитячого та спортивного майданчиків та прилеглої території.

На цей захід відгукнулася молодь села, зокрема, Настя Крисенкова, Настя Стельмах, Дарина Кірій, Юля Бондарець, Андрій Крисенков, Родік Собаченко, Ростік Бондаренко, Льоша Галаган, Едік Шаповалов, Коля Крушинський, Максим Мефанік, Макар Волжин, Владік Волжин.
Разом ми визбирали все сміття, величезну купу скляних та пластикових пляшок. Все це завантажили на причіп. Тракторист Олексій Лисиця вивіз його на смітник.

Дякуємо нашим юним помічникам у такій гарній справі. Сподіваємось, що на наступне прибирання нас буде вже більше. Також велике спасибі Валентині Анатоліївні за солодощі для юних помічників. Дякуємо і її чоловіку Юрію Григоровичу Мирошниченку за те, що допоміг завантажити купу сміття біля нашого Будинку культури.

Ми надіємося, що приказка: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — про наше село. У подальшому такі «Акції чистоти» будуть продовжуватись на території всього старостинського округу.
Яна БОНДАРЕЦЬ,
директор Червоноіванівського сільського Будинку культури