Ось такий лист подяки надіслав нам Євгеній Собаченко, який нині боронить Україну у складі 25-ї окремої десантно-штурмової бригади:

«Дорогі земляки-криничанці! Хочу щиро подякувати вам за посильну допомогу, яку ви постійно надаєте Збройним силам. Невтомні волонтери буквально за лічені дні і години знаходять усе необхідне. Від себе особисто та від усього танково-штурмового батальйону 25-ї ОДШБ висловлюємо подяку селищному голові Юрію Балюку, нашому постійному волонтеру голові ФГ «Алігатор» Олександру Дорошенку за надання матеріальної допомоги на придбання запчастин для ремонту автомобілів батальйону.

Щиро дякуємо за техобслуговування майстру на всі руки Максиму Кудрявцеву, а також Андрію Сучкову, хлопцям з охоронної роти РТЦК, які в короткий термін зробили все можливе і неможливе, щоб наш зламаний автомобіль знову поїхав на передову для виконання бойових завдань».