Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня
icon clock09.04.2021
icon eye204
Здоров'я Новини

КРИНИЧАНЩИНА ВАКЦИНУЄТЬСЯ

Як ми уже повідомляли, вакцинацію проти коронавірусу розпочали і в Криничанській амбулаторії. Медичний персонал у першу чергу запрошує на вакцинацію людей з групи ризику. Сімейні лікарі телефонують пацієнтам, які стоять у них на обліку із хронічними захворюваннями, людям похилого віку, а також особам, які перебувають у групі ризику у зв’язку з професійною діяльністю. Зокрема, 6 квітня зробити щеплення від COVID-19 змогли і журналісти районної газети «Нові рубежі». Про це потурбувалась сімейний лікар Наталя Калініна.

У кабінеті щеплень пацієнтів зустрічає головна медсестра Світлана Лихацька. Вона допомагає їм заповнити анкету-згоду на щеплення. Завідувач Криничанською лікарською амбулаторією, сімейний лікар Людмила Лісова проводить попередній огляд: вимірює температуру, тиск, сатурацію, розпитує про стан здоров’я та хронічні захворювання. Після погодження лікаря щеплення робить медсестра Наталія Козакова.

Дівчата уважно ставляться до пацієнтів, спостерігають за їхнім самопочуттям впродовж 30 хвилин. Наполягають, щоб щеплені громадяни тримали тісний зв’язок із сімейними лікарями та одразу телефонували їм у разі погіршення здоров’я. Того дня щеплення зробили 10-ом особам.

Всього ж станом на 8 квітня вакцинацію у Криничанському КНП «Центр ПМСД Криничанської селищної ради» (головний лікар Антоніна Майборода) пройшли 70 осіб. Як повідомили нам у реєстратурі закладу, попередньо на вакцинацію записуються щоденно. Нагадуємо вам, що зробити це можна за телефонами (068)260-86-78 (Кринички) та (098)315-15-96 (Мирне).

Наталя ДОЛГІХ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *