«Принесли повідомлення про те, що зі зміною з 01.01.2022 року виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів та рахунку на її оплату, необхідно перезаключити договір і тепер щомісяця сплачувати вже не 20, а 26 грн з чоловіка. Але куди нам виносити наші побутові відходи — не повідомили. Ми люди пенсійного віку, проживаємо на 3-му кварталі Криничок. Раніше мішки зі сміттям виносили у сміттєві баки, що були встановлені поблизу лікарні, магазину «Наш край». Тепер там баків немає.
Ми не проти сплачувати за послугу. Але хотілось, аби для цього були й умови».
Наталія Мирошниченко,
Людмила Богуш,
Любов Колодка,
пенсіонери, сел.Кринички

Ситуацію прокоментувала директор підприємства «Добробут» Оксана КОСТЮК:
— Більшість старих сміттєвих баків, які були придбані ще років 10 тому, прийшли в негодність. Це і через тривалий час використання, і через неналежне використання. Адже люди викидали туди, що хотіли і як хотіли. Через це днища у баків погнили.
Нашим підприємством було закуплено 10 нових сміттєвих контейнерів. Ще 20 придбала Криничанська селищна рада.
Поки що ж те, що маємо, розставили у місцях найбільшого нагромадження сміття. У найближчих планах — придбання ще декількох десятків сміттєвих контейнерів.
