Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня

НАРЕШТІ «ВИШЕНЬКА» ЗАПРАЦЮВАЛА

Монтажні роботи по встановленню протипожежної сигналізації в КЗ «Криничанський ЗДО (ясла-садок) №2 «Вишенька»  виконано в повному обсязі, повідомляють «Нові рубежі» з посиланням на офіційний сайт Криничанської селищної об’єднаної територіальної громади

Тож селищна рада запрошує  дітей  відвідувати заклад дошкільної освіти і чекає всіх з нетерпінням.

Нагадаємо, що заклад дошкільної освіти «Вишенька» не працював майже рік — з тих пір, як у березні 2020 року оголосили загальнодержавний карантин з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19. Незважаючи на те, що всі дошкільні заклади влітку відновили свою роботу, «Вишенька» так цього і не зробила, оскільки пізніше виявилося, що у закладі порушені правила протипожежної сигналізації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *