Монтажні роботи по встановленню протипожежної сигналізації в КЗ «Криничанський ЗДО (ясла-садок) №2 «Вишенька» виконано в повному обсязі, повідомляють «Нові рубежі» з посиланням на офіційний сайт Криничанської селищної об’єднаної територіальної громади

Тож селищна рада запрошує дітей відвідувати заклад дошкільної освіти і чекає всіх з нетерпінням.
Нагадаємо, що заклад дошкільної освіти «Вишенька» не працював майже рік — з тих пір, як у березні 2020 року оголосили загальнодержавний карантин з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19. Незважаючи на те, що всі дошкільні заклади влітку відновили свою роботу, «Вишенька» так цього і не зробила, оскільки пізніше виявилося, що у закладі порушені правила протипожежної сигналізації.