Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

НОВИЙ АВТОБУС — ДЛЯ ТЕПЛІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дніпропетровщина отримала партію шкільного транспорту від міжнародних партнерів. Два десятки нових мікроавтобусів минулого тижня передали вже у користування місцевим громадам. Вони обладнані усім необхідним для комфортного та безпечного перевезення учнів.

«Шкільний транспорт – від Польщі. Це не перша гуманітарна поставка від іноземних партнерів. Раніше від різних країн Дніпропетровщина отримала майже три десятки автобусів. Щиро вдячний тим, хто допомагає», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Один такий Mercedes Sprinter відтепер підвозитиме школярів Теплівського ліцею Божедарівської територіальної громади.

«Ми живемо в непростий для нашої країни час, — розповідає директор ліцею Юрій Ставко. — Наш шкільний автобус, як і десятки інших, вже другий рік працює для ЗСУ. Дуже приємно навіть у ці суворі часи мати позитивні емоції. 29 листопада наш навчальний заклад отримав цінний подарунок — новенький  Mercedes Sprinter  на 18 місць. Тут все сучасне, комп’ютеризоване. Клімат-контроль, кондиціонер. Думаю, швидко все опануємо. До хорошого одразу звикаєш. Малеча точно оцінить».

Радіють новому автобусу і педагогічні працівники, учні та батьки Теплівського ліцею.

«Наша школа з давньою історією. Але без власного транспорту не обійтися. Доводиться підвозити учнів з навколишніх сіл, – розповів староста Саксаганського старостинського округу Ігор Івашина. — Тож хочемо висловити ширу подяку за такий подарунок, за сердечність, розуміння та підтримку нашим спонсорам-чарівникам: Фонду міжнародної солідарності (Польща), начальнику Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергію Лисаку, голові Божедарівської селищної ради Володимиру Дерку та начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Руслану Манку».

Як ми раніше повідомляли, це вже не перший автобус, виділений областю для Божедарівської громади. Загалом автопарк освітніх закладів у цій громаді налічує 4 шкільних транспорти.

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”