Ще 11 нових шкільних автобусів поїхали до громад області. Зокрема, ключі від нового транспорту голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак передав 7 листопада і Божедарівській громаді.

Ці автобуси вітчизняного виробництва, кожен – на 30 місць. Комфортні для пасажирів та водія. М’які сидіння обладнані пасками безпеки. Під ними – місця для рюкзаків. Їх закупили коштом Данії. Це ще один успішний проєкт, який втілили за сприяння Регіонального офісу міжнародного співробітництва.
«Загалом автопарк наших освітніх закладів цьогоріч поповнився на 55 одиниць транспорту. Більшість машин придбали за рахунок державного бюджету, інші – доправили закордонні партнери. Стараємося для наших дітей. Бо вони, попри війну, мають вчитися, спілкуватися, дружити. Будувати майбутнє», — сказав на зустрічі Сергій Лисак.

Як розповів нам начальник відділу освіти, молоді спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради Руслан Манко, це вже не перший автобус, виділений областю для їхньої громади. Загалом автопарк освітніх закладів у Божедарівській громаді налічує 3 шкільних транспорти.
«Завдяки сприянню голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, плідній співпраці голови Божедарівської селищної ради Володимира Дерка та відділу освіти, молоді спорту, культури та туризму учні Болтишського ліцею тепер зможуть комфортного та безпечно підвозитись до закладу освіти», — сказав Руслан Манко.