Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

НОВИЙ АВТОБУС ОТРИМАВ ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

Ключі від шкільного транспорту урочисто вручили біля облдержадміністрації керівникам шкіл та ОТГ області, в тому числі і очільнику Затишнянської громади Володимиру Зубарєву.

Під час вручення шкільних автобусів біля облдержадміністрації

Як розповів Володимир Миколайович, громада взяла участь у співфінансуванні цієї важливої справи, додавши 10% коштів на придбання шкільного транспорту до суми, виділеної з державного бюджету. Він подякував обласній владі, зокрема, заступнику голови обласної ради Геннадію Гуфману за підтримку у вирішенні багатьох питань життєдіяльності громади.

в.о директора Гуляйпільського ліцею Тетяна Неволова

«Підвозимо дітей із 7 населених пунктів. Найвіддаленіше село – за 50 км від ліцею, – розповіла в.о директора Гуляйпільського ліцею Тетяна Неволова. –  У нас був один старенький автобус, але він часто ламався. Велика вдячність за такий подарунок до нового навчального року».

Автобуси – на 30 місць. Кожне сидіння – з пасками безпеки. Є полички для рюкзаків.

«Теплий, зручний, гарний автобус. Нове є нове! Чудовий подарунок школі до 1 вересня», – сказав водій Олег Олефір.

На урочистій лінійці сільський голова, в.о. директора ліцею Тетяна Неволова, настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Микола привітали гуляйпільських школярів з початком нового навчального року. Вони побажали дітям гарно вчитися, бути здоровими, щасливими у стінах рідного навчального закладу, своїми успіхами радувати батьків.

Гуляйпільських школярів вітає Затишнянський сільський голова Володимир ЗУБАРЄВ

А перший дзвоник для всіх дали 11-класник Денис Клименко та 1-класниця Тетяна Посуненко.

Галина ЛИТОВЧЕНКО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *