Ключі від шкільного транспорту урочисто вручили біля облдержадміністрації керівникам шкіл та ОТГ області, в тому числі і очільнику Затишнянської громади Володимиру Зубарєву.

Як розповів Володимир Миколайович, громада взяла участь у співфінансуванні цієї важливої справи, додавши 10% коштів на придбання шкільного транспорту до суми, виділеної з державного бюджету. Він подякував обласній владі, зокрема, заступнику голови обласної ради Геннадію Гуфману за підтримку у вирішенні багатьох питань життєдіяльності громади.

«Підвозимо дітей із 7 населених пунктів. Найвіддаленіше село – за 50 км від ліцею, – розповіла в.о директора Гуляйпільського ліцею Тетяна Неволова. – У нас був один старенький автобус, але він часто ламався. Велика вдячність за такий подарунок до нового навчального року».
Автобуси – на 30 місць. Кожне сидіння – з пасками безпеки. Є полички для рюкзаків.
«Теплий, зручний, гарний автобус. Нове є нове! Чудовий подарунок школі до 1 вересня», – сказав водій Олег Олефір.
На урочистій лінійці сільський голова, в.о. директора ліцею Тетяна Неволова, настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Микола привітали гуляйпільських школярів з початком нового навчального року. Вони побажали дітям гарно вчитися, бути здоровими, щасливими у стінах рідного навчального закладу, своїми успіхами радувати батьків.

А перший дзвоник для всіх дали 11-класник Денис Клименко та 1-класниця Тетяна Посуненко.
Галина ЛИТОВЧЕНКО