Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня
icon clock02.06.2021
icon eye191
Новини Спорт

Обласний чемпіонат з туризму пройшов у Степанівці

21 травня комунальним закладом позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради спільно з Новоселівським старостинським округом Криничанської територіальної громади у Степанівці проведено чемпіонат Дніпропетровської області серед учнівської молоді зі спортивного пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь 9 команд у молодшій віковій групі та 7 — у старшій з Вільногірська, Дніпра, Кривого Рогу, Кам‘янського, Нікополя, Підгородненської, Верхньодніпровської міських та Криничанської селищної територіальних громад, а також команди вихованців гуртків КЗПО «Центр позашкільної освіти» ДОР.
Змагання проходили у живописному місці Степанівки. Хоча, за словами заступника директора з виховної роботи Степанівського НВК Віти Какуші, таким воно було не завжди. До недавнього часу це був звичайний яр, заросла, засмічена балка. Її розчистив, облагородив, розробив випробувальні туристичні маршрути ентузіаст своєї справи вчитель фізичної культури навчально-виховного комплексу, тренер команд Степанівського НВК, головний суддя змагань Василь Григоренко.

Він і відкрив чемпіонат області. Представники команд (до речі, деякі з них прибули напередодні і ночували у наметах) підняли прапор змагань.

Юних туристів тепло привітали голова Криничанської об’єднаної територіальної громади Володимир Балюк, Новоселівський староста Тахір Муйдінов, директор Степанівського НВК Олександр Діденко, побажали туристам-спортсменам вдалих стартів і перемог, і запевнили, що керівництво ОТГ буде всіляко підтримувати спортивно-туристичний рух у громаді.

Звернулась до учасників змагань і заступник директора Центру позашкільної освіти обласної ради Вікторія Терещенко.
— Це для нас велика подія — виїзд на природу. Адже в умовах карантину всі змагання і заходи були обмежені. Тож наші вихованці скучили і за спілкуванням, і за змаганнями. Ми раді, що нас приймає Криничанщина, де завжди на високому рівні проводяться спортивно-туристичні заходи. Особлива вдячність Василю Івановичу, який на такому маленькому відрізку зумів організувати нелегку туристичну трасу, — зазначила вона.

Головний суддя змагань, закликавши учасників до максимальної організованості, вручив представникам команд талісмани чемпіонату — сувенірні рюкзаки, які виготовили гуртківці Криничанського ЦУМу.

До програми чемпіонату входили змагання на дистанціях: «смуга перешкод» (особисто-командна); «смуга перешкод» (командна). Дистанції змагань відповідали І та ІІ класам складності відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму.

Переможцями змагань у середній віковій групі стали: І місце — команда «STEPok» Степанівського навчально-виховного комплексу Криничанської селищної ради; ІІ місце — команда «Spark» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради; ІІІ місце — команда комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Вільногірської міської ради.

У старшій віковій групі першість виборола команда КЗПО «Центр позашкільної освіти» ДОР; ІІ місце — команда «STEPok» Степанівського НВК Криничанської селищної ради; ІІІ місце — команда «Крокус» комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький центр» Дніпровської міської ради.


Приємно, що степанівці, які на обласному чемпіонаті представляли всю Криничанщину, показали себе відмінно та організовано і як учасники змагань, і як господарі. Свого наставника і тренера гідно підтримали Ростислав Бойко, Олександра Зібірова, Володимир Семененко, Єлизавета Ємець, Назарій Мазурик, Олександр Липка, Карина Джикаєва, Анастасія Аліфанова, Роман Варивода, Богдан Ємець (на знімку).

А смачну кашу для усіх приготували кухарі Степанівського НВК Тетяна Іванівна Кубаль, Надія Федорівна Онуфрійчук.

Галина ЛИТОВЧЕНКО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *