Сьогодні на території Криничанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулась перша відправка призовників на строкову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань у рамках призовної кампанії «ВЕСНА-2021», повідомляють “Нові рубежі” з посиланням на Криничанський районний територіальний центр комплектування та соцпідтримки

Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі.
Військовий комісар Криничанського РТЦК та СП підполковник Вадим Коровкін побажав хлопцям міцного здоров’я та успіхів у майбутній службі.