Як повідомили у КП “КНП “Центральна лікарня” КСР”, з 5 травня у медзакладі починає роботу фізіотерапевтичний кабінет. Він знаходиться у приміщенні дитячого відділення.
Тут проводитимуться такі процедури: електролікування; гальванізація; медикаментозний електрофорез постійного струму, імпульсивними струмами, постійного та змінного напрямку (діадинамічні, синусоїдальні, модульовані та ін.); діадинамотерапія; дарсонвалізація місцева; УВЧ-терапія; магнітотерапія; ультразвукова аерозольтерапія; електролікування діадинамічними струмами; КВЧ-терапія.

Також є світлолікування: тубус-кварц, загальне і місцеве ультрафіолетове опромінення; лікування ультразвуком: ультразвукова терапія; ультрафонофорез; інгаляції на небулайзері (апарат “Famulli” з амбробене) та на небулайзері (апарат “Famulli” з мінеральною водою “Боржомі”) та ін.

У фізіотерапевтичному кабінеті здійснюватимуть аплікацію парафінову середню. А з 1 червня запрацює ЛФК на профілакторі Євмінова.
Кабінет приймає виключно за направленням від лікуючого лікаря. Усі послуги надаються на платній основі згідно із затвердженими розцінками.
До речі, в кабінеті власними силами провели ремонт, закупили деяке нове сучасне обладнанння.
Олена ЄВСТІГНЄЄВА