Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock13.09.2021
icon eye301
Новини

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОТРИМАЛИ СЛУЖБОВІ АВТО

Правоохоронці Дніпропетровщини отримали 18 службових машин. Їх придбали обласним та державним коштом. Ключі від нових автівок вручили керівникам районних підрозділів поліції біля Дніпропетровської ОДА.

«Взаємодіємо з підрозділами Нацполіції України. Адже спокій та безпека мешканців області – на першому місці. Розуміємо важливість оновлення поліцейського автопарку. 18 нових машин стануть суттєвою підмогою для правоохоронців та служитимуть людям», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Цьогоріч для підтримки Нацполіції з обласного бюджету виділили 10 млн грн. Коштом області для поліцейських придбали 12 авто. Ще 6 – державним.

«На Національну поліцію покладено важливе завдання – служити народу України, забезпечувати громадський порядок, боротися зі злочинністю. Нові машини будуть у цьому допомагати», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Сучасний транспорт – для працівників районних підрозділів поліції. Правоохоронці отримали автівки Peugeot 301, Renault Duster та Renault Megane.

«У нас дуже велика потреба у службовому транспорті – маємо 47 територіальних підрозділів та 8,6 тис людей особового складу, – розповів начальник ГУНП у Дніпропетровській області Анатолій Щадило. – Завдяки новим машинам зможемо ще оперативніше реагувати на виклики».

5 нових машин вирушили до Криворізького районного управління, 2 —  Нікопольського. Решта поїхали до Дніпровського, Павлоградського, Синельниківського, Новомосковського, Кам’янського районів. 

Нове службове авто отримав сектор реагування патрульної поліції
Криничанського відділення № 6. На знімку: інспектор сектора Анна БІЛЯЙЦЕВА
та старший інспектор Віктор МИРОШНИЧЕНКО

«Для нас це велика підмога. Район великий, до найвіддаленішої точки – 70 км. До деяких сіл доводиться їхати крізь поля й ґрунтовкою. Нова машина – висока та сучасна, буде зручно діставатися», – поділився начальник відділення поліції №6 Кам’янського відділу поліції, підполковник Юрій Лях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *