Багато хто знає про досвід великих міст, коли у магазині можна залишити продукти для тих, хто має скрутне фінансове становище. Подібний проект під назвою «Поличка добра» започатковано у магазині «Магнолія», який знаходиться у приміщенні криничанської автостанції. Його господарі Людмила та Андрій Мельники зовсім нещодавно почали тут працювати і радо беруть участь у цьому проекті. У них широкий вибір продуктів і доступні ціни. Тож усі бажаючі можуть допомогти тим, хто опинився в силу різних обставин у скрутній ситуації, і залишити на поличці добра продукти харчування чи першої необхідності. А якщо хтось потребує допомоги — може нею завжди скористатися.

Наталя ДОЛГІХ