Минулої суботи у м. Одеса пройшов ХХІ чемпіонат України з годзю-рю карате. На офіційній церемонії відкриття підбивали підсумки спортивних досягнень усіх регіонів України за минулий рік. Дмитро Черчатий, який тренується у Криничанському спортивному клубі «Фортуна» (тренер Андрій Савченко), нагороджений відзнакою федерації Окінавського годзю-рю карате і рю-кю кобудо Джундокан України у номінації «Найкращий спортсмен 2020 року».

Цього разу Дмитру довелося відстоювати честь «Фортуни» одному, оскільки команда вирішила не виїжджати в Одесу, щоб не наражатися на небезпеку у зв’язку із коронавірусною епідемією. Криничанець Д.Черчатий – нині студент НТУ «Дніпровська політехніка». На цьогорічному турнірі у розділі шобу куміте (вікова категорія 18+) він став срібним призером чемпіонату України.

Щиро вітаємо Дмитра і бажаємо йому подальших перемог на татамі та у житті. Так тримати, козаче!
Наталя ДОЛГІХ