Катерина Сергіївна Шрам віднедавна працює в КП «КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради лікарем-офтальмологом. Вона здійснює прийом тільки дорослого населення на 2-му поверсі поліклініки в кабінеті № 8 у понеділок та п’ятницю з 8.00 до 15.30 год.

Родом К.С.Шрам (дівоче прізвище Муценко) з Божедарівки. Її тато Сергій Володимирович Муценко працював на Божедарівському елеваторі, мама Тетяна Жоржівна — на підприємстві «Карат Плюс».
Уже в старших класах школи Катя чітко визначилась, що хоче бути лікарем, чим неабияк здивувала батьків. Вони звичайно ж підтримали вибір доньки. Дівчина вступила до Дніпропетровської медичної академії, де навчалась на бюджеті. Успішно закінчила вуз у 2017 році. Інтернатуру проходила на базі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні (ДОКОЛ).
Найбільші захоплення Катерини Сергіївни — її робота, якій віддається сповна, та родина. Разом з чоловіком виховують трирічну донечку Поліну. Дівчинка хоч і маленька, але вже старається наслідувати маму. Їй подобається гратися в лікарку і лікувати своїх іграшкових пацієнтів.
Олена ЄВСТІГНЄЄВА