11 вересня жителі та гості громади святкували День селища Кринички. Дітей на святі розважали аніматори із м.Кам’янське.


З 15-ї години працювала виїзна торгівля. Всі бажаючі могли придбати: сувеніри, іграшки, бублики, пряники, шашлики, випічку, попкорн, солодку вату, морозиво.

Кожен мав можливість поласувати кашею, якою пригощали Дружбівський та Червоноіванівський старостати.

Криничанський селищний голова Юрій Балюк привітав із золотою річницею подружнього життя Ніну Іванівну та Миколу Івановича Малярів, які у мирі і злагоді прожили 50 літ. Він також привітав гостей свята, побажав щастя, здоров’я, достатку всім жителям громади.

Поздоровили криничанців і голови минулих скликань — Микола Приходько, Володимир Домінюк та Ігор Лісовий.

Гарного настрою додала всім концертна програма за участю академічного музично-драматичного театру ім. Л.Українки (м.Кам’янське) та групи “Хороший настрій”.

Свято було організовано за дієвої підтримки нашого земляка Віталія Вікторовича Криворучка
Фото Івана БІЛИКА та Наталі ДОЛГІХ