Головний лікар КНП «Божедарівський ЦПМСД» Божедарівської селищної ради Наталя Володимирівна Ісмагілова вже тривалий час очолює медзаклад. Вона — керівник, на якого рівняються, лікар, якому завжди довіряють. По сумісництву Наталя Володимирівна ще й лікар загальної практики — сімейний лікар Божедарівської лікарської амбулаторії.

Керівник зібрала та об’єднала наколо себе висококласних досвідчених спеціалістів, які віддаються роботі сповна. А найголовніше — вони слугують людям, стоять на варті їх здоров’я і життя. У роботі керуються принципами добра, милосердя і поваги.
Так, приміром, завідувач амбулаторії, лікар загальної практики — сімейний лікар Олена Йосипівна Суслова стала в Божедарівці вже «своєю». Під її кабінетом завжди черга, саме з нею божедарівці та жителі навколишніх сіл поспішають укласти декларацію.

До Олени Йосипівни на консультацію та за лікуванням їдуть і з Криничок, і з міста. Цьогорік вона відсвяткувала свій 60-річний ювілей, але продовжує і далі трудитись на ниві охорони здоров’я.

Трудиться у цій галузі й завідувач Гуляйпільської лікарської амбулаторії, лікар загальної практики — сімейний лікар Іван Михайлович Банк. Він — лікар з великим стажем роботи, завжди готовий надати допомогу. А ще він хороший наставник для молоді.
У Затишному цю важливу ланку очолює Наталія Олегівна Гостра. Вона завідує лікарською амбулаторією ЗПСМ. У своїй роботі лікар загальної практики — сімейний лікар Гостра керується принципом, що окрім надання медичної допомоги, до хворого має бути, передусім, милосердя.
У Божедарівському медичному закладі працює клініко-діагностична лабораторія. Цей підрозділ дуже важливий у діагностуванні та лікуванні. Ним керує досвідчений лікар-лаборант Тетяна Андріївна Жежель.
Нещодавно поповнив колектив Дмитро Валерійович Салдугей, лікар загальної практики — сімейний лікар.

Він хоч і молодий спеціаліст, але своїми знаннями та вмінням уже зумів завоювати авторитет серед колег та населення. Лікар працює у Божедарівці, а також обслуговує населення Адамівської амбулаторії.
З червня минулого року до КНП приєднались ще 4 лікарські амбулаторії: Адамівська, Гуляйпільська, Затишнянська, Кудашівська та 7 фельдшерських пунктів.

На даний час усі працівники медзакладу працюють на своїх робочих місцях, ніхто не покинув Україну. Лікарі, середній та молодший медичний персонал як амбулаторій, так і фельдшерських пунктів продовжують боротьбу з пандемією коронавірусу. Неабияка заслуга у боротьбі з COVID, а конкретніше у майже 100-відсотковій вакцинації, акушерки Божедарівської лікарської амбулаторії Ольги Олександрівни Площенко. Завжди активна у суспільному житті, вона є головою профспілкового комітету медичного закладу.
Водій Кудашівської лікарської амбулаторії Анатолій Михайлович Бережний нині служить у ЗСУ. Вдома на нього чекають дружина і дві донечки.

У день професійного свята — Дня медичного працівника — на адресу усіх причетних, хто не шкодуючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її здоров’я і життя, звучать теплі слова вдячності. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.
Шановні медики Божедарівської ОТГ! Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра та оптимізм переборють усі негаразди. Нехай якнайшвидше запанує мир на українській землі.