10 квітня в Адамівському старостинському окрузі пройшов перший в цьому році суботник. Односельці запаслися інструментами і хорошим настроєм, щоб навести лад на території Адамівки.

Силами активних жителів села, які відгукнулися на моє прохання, було оновлено та пофарбовано автобусну зупинку, прибрано узбіччя навколо неї від минулорічного листя, гілок та сміття, а також частково ліквідовано смітник за магазинами.

Висловлюю щиру подяку всім, хто взяв участь у суботнику, а саме: Олені Богуш, Андрію Семяну, Ярославу Сидоренку, Ользі Руденко, Яні Арсенюк, Олександру Мамонтову, Сергію Білоусу, Сергію Литвиненку, Івану Стельмаху, Ользі Шибі, Аллі Цибулько, Ользі Маліжонок, Ользі Шевченко, Марині Миколаївні Третяк, Галині Олександрівні Безхутрій, Тетяні Володимирівні Просенко.

Окремо дякую директору ТОВ «Агрофірма «Вікторія» Костянтину Петрушевському за надану техніку для прибирання сміття та водію Володимиру Іванову за гарну роботу. А також Віталію Шевченку, який надав вантажний транспорт та допоміг вивезти зібране сміття.

До суботника також долучилися Тетяна Олексіївна Пащенко з братом Віктором Гуленком та його дружиною Юлією. Вони навели лад на пустуючій садибі по вулиці Центральній.
У рамках проведення місячника благоустрою з упорядкування території села, на кладовищі по вулиці Центральній односельцями теж було організовано суботник. Цвинтар очищено від сміття, чагарників, опалого листя та молодої порослі кущів та дерев. Для цього постаралися Валентина Іванівна Завгородня, Микола Ілліч Стеблянко, Галина Петрівна Стеблянко, Марія Ілларіонівна Бублій, Світлана Шинкаренко та Станіслав Марко. Щиро дякую їм за кропітку працю та допомогу у цій благородній справі. Звертаюся до всіх інших мешканців села з проханням: давайте підтримувати чистоту і порядок там, де поховані наші дідусі, бабусі, батьки.

Шановні односельці! Ваші вчинки, реальний внесок у благоустрій села краще від всяких слів свідчать про активну життєву позицію і заслуговують на повагу земляків.
Ольга ЛИТВИНЕНКО, староста Адамівського старостинського округу