Хлібороби Криничанщини розпочали збирання ранніх зернових.
Як розповів редакції голова Кам’янської районної профспілкової організації працівників АПК Віктор Стрельцов, вже ведеться збір озимого ячменю, ріпаку, пшениці.
Першими включились в роботу хлібороби ТОВ «Гуляйпілля», агрофірми «Вікторія», «Алігатор» та інші. Дизпаливо поки що є, техніка справна. Є надія на те, що жнива пройдуть злагоджено, організовано.
Доробок, правда, буде меншим, ніж очікувалось — сонце припекло посіви. Та попри все будемо з хлібом. Як говориться, урожай є, ціни на хліб немає. Немає можливості Україні продавати зерно… Війна…